| ramona0506 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantofi negri, din catifea, si ma cam strang..acum este cam tarziu sa-i schimb, dar am auzit de varianta cu gheata, otet, crema, dar mi-e frica sa nu cumva sa stric catifeaua aia. Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KateMiddleton a răspuns:

Bate partea din spate cu ciocanul.

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Sunt mici, asta e. Ii poti vinde sau da cuiva. Altadata probeaza inainte sa cumperi ceva.

| artagonlord a răspuns:

Du-te la magazin sa ti schimbe intruni mai mari(ca marime)

| Sanziana00 a răspuns:

Din cate am auzit, te poti duce la cizmarie si rogi pe cineva sa iti largeasca pantofii pe calapod happy.

| Spintecatorul27 a răspuns:

Eu am avut o pereche. Dar nu de catifea. Am pus intr-o punguta apa, am legat-o bine am pus-o iar intr-o punga, si am pus-o in varful patofului, apoi. la congelator cu ele (peste noapte) Si a fost ok, adica Nu s-au deslipit, nu s-a intamplat nimic. Acum, nu stiu ce sa zic. Daca nu ai alta varianta ai putea sa incerci.

| DaniiAwe a răspuns:

Eu am avut o pereche. Dar nu de catifea. Am pus intr-o punguta apa, am legat-o bine am pus-o iar intr-o punga, si am pus-o in varful patofului, apoi. la congelator cu ele (peste noapte) Si a fost ok, adicathinking Nu s-au deslipit, nu s-a intamplat nimic. Acum, nu stiu ce sa zic. Daca nu ai alta varianta ai putea sa incerci.