| IzabellaVanessa a întrebat:

Am o pereche de pantofi cu toc din catifea si s-au cam stricat adica s-a "tocit" catifeaua. Imi plac f mult pantofii. Credeti ca le mai pot face ceva sa nu se mai vada urat? Dau funda

1 răspuns:
| AndreeLolla a răspuns:

Nu stiu depinde de starea lor, cel mai recomandabil ar fi sa te duci la un reparator de incaltaminte, carpaci, sau cum i se mai zice, iar el va stii ce raspuns sa iti dea sau ce sa faca, in caz de problema ar putea fi rezolvata... sau o idee nebuneasca ar fi sa tocesti catifeaua in mod uniform laughing)))))))))))