| IzabellaVanessa a întrebat:

Am o pereche de pantofi cu toc din catifea si s-au cam stricat adica s-a "tocit" catifeaua. Imi plac f mult pantofii. Credeti ca le mai pot face ceva sa nu se mai vada urat? Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a tocit nu mai ai ce-i face...
poate sa incerci cu un spray (ala care inlocuieste crema pentru incaltaminte) dar de culoarea catifelei/pantofului... happy daca exista happy

catifeaua asta... e de fapt piele intoarsa banuiesc. happy oricum nu conteaza.