| Biscuiti a întrebat:

mi-am cumparat un Zineryt, dar e pentru prima oara, si nu stiu cum sa procedez. vreau sa spun ca, stiti ca are un capacel care se pune dupa ce amesteci solutiile, iar in acel capacel este o chestie verde, se scoate sau se lasa acolo aia verde? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=12195&forum=3
Te pup!

2 răspunsuri:
| Albert_Bogdan_Ciobotaru_1992 a răspuns:

Buna! Chetia aia verde actineaza ca tampon nu se scoate de acolo.

| Biscuiti explică (pentru Albert_Bogdan_Ciobotaru_1992):

Dar nu ma refer la tamponul ala albastru de deasupra. in interior este ceva verde sa spunem ca o garnitura.