| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru fete vreau sa m vopsesc si este prima oara cand o fac si singura si as dori sa stiu cum sa procedez va rog frumos... fundita

Răspuns Câştigător
| corina_2629 a răspuns:

Buna am 11 ani si mama mea se vopseste la par si eu o vopsesc de fiecare data
mai intai iti va spune pe cutie cum sa amesteci vopseaua
si dupacea atuni mai multe pari(etaje)a parului si il vopsesti pe parti
dupa accea va trebui sa stai cu vopseaua pe cam nu stiu cat timp da va scrie pe cutie iar dupacea va trebui sa te speli pe cap!happy
sper ca te-am ajutat
Bafta

2 răspunsuri:
| corina_2629 a răspuns:

Cupla

| bibixu a răspuns:

Ms frumos