| nimeninuconteaza a întrebat:

Bună!
Mi-am filat părul şi acum îmi e rar, fără volum şi lins. Îmi plăcea mai mult cum era înainte, cu volum, des şi pufos, plus că îl aveam în scări şi acum nu-mi mai e aşa şi nu mai îmi stă bine.
După filare, părul va mai creşte aşa cum era înainte, des şi cu volum? Sau va rămâne subțire?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu are treaba tunsoarea cu cresterea parului.
E normal sa para subtire ca doar ai taiat din el
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......45986b.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filarea parului se foloseste pentru reducerea volumului, o sa iti creasca parul si o sa-ti poti schimba tunsoarea treptat. Eu am parul foarte fin si cu putin volum, ieri am aplicat o masca din 3 galbenusuri de ou si o lingura de ulei de ricin pe care am tinut-o 2-3 ore si dupa m-am spalat normal. Parul a capatat textura si mult volum, poti sa o incerci. happy

| nimeninuconteaza explică (pentru anonim_4396):

Exact aşa e şi părul meu acum, e fin fără volum. Am să încerc masca, mulțumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru nimeninuconteaza):

Incearca, e foarte buna masca asta. Cu placere ^^