| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat firele de par de deasupra buzelor [ asa-zisa mustata] cu penseta si dupa vreo 2 zile mi-au iesit multe bubite [ niste cosuri mai mici]. Cum pot scapa de ele? Mentionez ca ma dau cu Zineryt si tot nu trec.

4 răspunsuri:
| loveyou99 a răspuns:

Buna. Sigur este o iritatie. Incearca cu crema de galbenele. Se gaseste la farmacie.
Si, nu ar fi trbuit sa iti iei "mustata". O sa iti creasca si mai mult.
Funda? love struck

| BeetweenUs a răspuns:

Stiam riscul, dar avand parul de culoare castanie, se vedea cam urat. Ma gandeam sa ma duc la un salon, dar pana atunci am incercat metoda simpla laughing

| BeetweenUs a răspuns:

Nu arata asa rau la foliculita happy

| MrawrrD a răspuns:

Ce ai tu se numeste foliculita, e din cauza ca probabil esti mai sensibila. Incearca Baneocin, e o pudra, te poti da de 2-3 ori pe zi. O sa dispara in cateva zile happy