| andreeada a întrebat:

Buna!happymi-am luat o pereche de adidasi la care tin foarte mult dar problema este ca dupa prima lor spalare s-a curs pielea (neagra)pe pielea intoarsa(alba), se vede oribil si pe deasupra am mai dat si o gramada de bani! oare cu se se ia?

Răspuns Câştigător
| Altu a răspuns:

Vezi daca'i speli?big grin
Incearca cu o carpa curata si acetona, dar testeaza intai pe o zona mai putin vizibila (s'ar putea sa iasa si vopseaua alba).

1 răspuns:
| andreeada explică:

Ok o sa incerc multumesc pentru sfat si trebuia sa-i spal deoarece se murdarise pielea intoarsa care este alba si nu da tocmai placut:dkiss