| diana07 a întrebat:

mi-am luat pentru robe o rochie scurta, decoltata si cu spatele gol, alba. credeti ca are ceva? adica se poate comenta ceva?
si as vrea niste sfaturi pentru incaltaminte ...geanta fiind neagra.
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ylynkutza a răspuns:

Rochia este foarte sexy, si nu cred ca cineva ar comenta.Papuci ar trebui sa se asorteze cu geanta fiind si ei negri ai putea purta nite papuci cu talpa ortopedica, niste papuci cu tocul cui sau niste opincute. Sper sa arati super, sa fii cea mai frumoasa. Succes...

2 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna!happy....Nu cred ca are cineva ceva de comentat! Daca tu te simti bine, nu conteaza ce zic ceilalti!happyLa incaltaminte iti recomand culoarea neagra si pantofi cu toc!happy...te pup, pa-pa!

| LeMousiqe a răspuns:

Depinde unde o porţi şi ce culoare are.