| Ralucanoiembrie11 a întrebat:

Buna miam decolorat parul si acum il am ars. gen de plastic imi da impresia ca se rupe la orice atingere.. Stiti ceva trattamente?(am incercat o masca de banane dar nu mia placut deloc )

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi masti de par din farmacii.Incearca sa nu te mai decolorezi, si eu am facut aceeasi prostie si mi-am distrus parul.happy

| Holy2010 a răspuns:

Masca Gliss sau L'oreal
Spray Gliss (saturat efectiv parul pe jumatate uscat si doar apoi descalcit)
Ulei extraordinar L'oreal la final pe varfuri.
Eu l-am ars de cateva luni si doar asta a ajutat.
Good luck!

| dianabaumli a răspuns:

Poti incerca cateva dintre aceste metode.:)

http://www.tagmag.ro/......ecolorare/