| chocolatemuffin a întrebat:

Bunahappy stiti ce fixativ sa folosesc care sa nu arate de parca am parul uscat, de plastic si cleios?laughingadica toate care le-am incercat asa imi fac parulsadeu folosesc fixativ cand imi ondulez parul. multumeschappy

7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Poate ca mai intai ar fi bine sa aplici o masca de par, este posibil sa nu fie din cauza fixativului, printre cele mai bune sunt taft si wella(dupa parerea mea)

| ale a răspuns:

Eu cand imi ondulez parul folosesc fixativ de la nivea, mi se pare cel mai ''usor'' nu incarca parul

| Eff a răspuns:

Nivea mi se pare cel mai bun. Si eu am incercat un trilion din acceasi cauza. Dar cele de la Nivea chiar imi plac. Acum il am pe asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

De la syoss mi se pare bun happy

| ellastupidlove a răspuns:

Wellaflex happy eu sunt incantata de fixativul acesta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spray ultrafin pentru finisare de la Satinique ( Amway), nu incarca parul si a doua zi se elimina prin simpla pieptanare, costa 35 lei dar nu este nevoie sa folosesti cantitate exagerata.