| DeeDeea a întrebat:

Buna happy Miercuri este halloween, si nu stiu cu ce sa am imbrac, vreau ceva simplu cu care sa ma imbrac, nu stiu poate aveti vreo idee, vreun video ceva, am niste haine vechi care nu le mai folosesc, as vrea sa afc ceva cu ele, sa cofectionez, FUNDA CEL MAI BUN RASP happy

Răspuns Câştigător
| ILoveYouAlexC a răspuns:

Pai, ai putea sa te fac zombii, poti din hainele mai veci sa le rupi, sa le faci gauri etc. Ai putea sa iti pui o ereche de colanti rupti/taiati, o bluza/un tricou facut franzjuri, niste tenisi sau bocancei. si dupa te poti maceha sa para ca esti un zombii http://www.youtube.com/watch?v=YSScwKZcLCw
http://www.youtube.com/watch?v=_G5pKt_3wcs&feature=related, uite, poate te inspira, si parul ti-l ciufulesti un pic :*. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Pui un idiot sa iti dea una in nas, sa il invineteasca bine, il ascuti cu cutitul, iei niste haine vechi si o matura si voila, costum de vrajitoare instant. Cu placere

| regeleromaniei a răspuns:

Pai poti sa te faci cersetoare, zombie, sau depinde de haine, daca ai zis ca ai haine vechi ar merge bine sa te faci cersetoare, dar zombie ar fi prea bine adica daca le-ai rupe putin si le-ai da cu ceva carbuni sau creta si niste vopsea rosie ar iesi bine dar jocul actoricesc face totul. Daca sti sa intri in pielea personajului e totul perfect! Succes!

| PaulaMihoc a răspuns:

Cred ca aici http://bit.ly/imbracaminte-halloween vei gasi cele mai bune raspunsuri la intrebarea ta. Sper sa iti placa site-ul.

| Skater_Razvan_1994 a răspuns:

Pai vrajitoarele au haine vechi... ce sa zic ia-ti si o matura laughing)