| Mario1994 a întrebat:

Nici eu nu înțeleg. Am tot primit mesaje de la unii băieți " nu ești genul meu" ce e asta? Sunt cea din stânga în poză. laughing Ce are rost sa fii frumoasă dacă nu ai pe cineva frumos pentru o relație?

82 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica vrei sa spui ca esti perfecta si te deranjeaza ca unii baieti nu te plac? Cred ca suferi de prea multa atentie.
Uite ca nu esti nici genul meu.

| XxMatei99xX a răspuns:

Inseamna ca ai dat de animale din padure, nu de oameni seriosi, poate ei nu te plac. Oricum, in viata e foarte grav sa judeci pe cineva daca e prost, daca e urat etc. In viata de accepti pe tine insati, nu cum iti spun altii

| SG1995 a răspuns:

Dacă ai știi cât lovituri de-asta am primit eu de la viață...mamă,mamă, absolut toate tipele pe care au pus ochii mi-au zis același lucru, și singura tipa care a început să bage ea în seamă cu mine, nu voia decât o aventură, iar eu căutam pe cineva de care pml să mă îndrăgostesc. Concluzia? Eu de găsesc destul atractivă, deci dacă dorești poate continuăm discuția pe privat cine știe ce iese. Ps. Te-am mai văzut de mai multe pe ori pe site, dar nu prea sunt genul să abordezi aiurea, și nici măcar nu știam dacă ești singură.

| SG1995 a răspuns (pentru Mario1994):

God, în sfârșit cineva care chiar mă înțelege, și mai nașpa e când toți, dar toți cunoscuți tăi sunt cuplați, iar cei mici, ăștia de 15-16 ani au relația înaintea ta.

| anonimg a răspuns:

Pana la 25 de ani nici nu trebuie sa iti cauti relatii.

| Mario1994 explică (pentru anonimg):

De ce?

| anonimg a răspuns (pentru Mario1994):

Pentru ca este pierdere de vreme.
Relatiile pana in 25 de ani sunt imature. Varsta este, dar nu este capacitatea de a intemeia si sustine o familie. Pana la 25 de ani aveti amandoi timp sa va puneti pe picioarele voastre, adica sa va terminati studiile si sa lucrati.

Si daca iti faci prieten mai dinainte, ce o sa faceti amandoi? Poate doar sa pierdeti vremea, sentimentele si banii.
Iti recomand o carte buna: https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

| anotherwoman a răspuns (pentru RAY):

Nu are nicio pretentie, vreau doar sa-i placa si atat.

| Emma30555 a răspuns:

Poate nu am inteles eu bine dar tu ai 26 si el 18? Dar chiar iti plac pustanii? E diferenta mare ca gandire, el la 18 e un copil tu la 26 esti o femeie. Ce poate sa te atraga la el? Poate esti imatura si tu, lucreaza la asta, nu te mai da tu la baieti lasa i pe ei sa ti faca curte cum se zice.

| DabiJaWL a răspuns:

''Nu esti genul meu'' adica nu le place cum arati. Daca ma intrebi pe mine, nici pentru mine nu esti genul meu rolling on the floor. ''Ce are rost sa fii frumoasa daca nu ai pe cineva frumos pentru o relatie'' - Cum vine asta? Tu oricum nu esti frumoasa laughing) Un baiat frumos tot timpul o sa vrea ceva mai bun. Daca mai multi baieti ti-au spus asta, atunci accepta. Te deranjeaza cand cineva spune asta? Nu-ti mai crea iluzii ca esti frumoasa. Sunt destui baieti si pentru tine

| Mario1994 explică (pentru DabiJaWL):

Bine ca tu esti tare frumos sau frumoasa.

| DabiJaWL a răspuns (pentru Mario1994):

Vrei sa-ti dau un Facebook sau Instagram? laughing)

| Mario1994 explică (pentru DabiJaWL):

Nu sunt curioasa, chiar deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma,sincer,ești cât de cât ok, dar frumoasă, e cam mult.

| SoareDaniel a răspuns (pentru mgtow):

Vezi sa nu, ti-ar fi zis ea prima nu esti genul meu, ai prins-o laughing?

| SoareDaniel a răspuns:

Nu te supara pe mine, e o intrebare fara sens, dar la cati dintre baietii cu care ai interactionat pe net, ai simtit nevoia si tu sa le zici acelasi lucru sau mai simplu sa treci peste fara sa dai macar un buna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara dar de ce sa te schimbi pentru unul sau pentru altul? Cine te place te ia asa cum esti. Daca nu te place de la inceput ce rost are sa mai incercati sa vorbiti? Apa degeaba o incalzesti pentru ca tot se raceste pana la urma. Daca nu a fost foc de la inceput va pierdeti vremea. Nu alerga dupa carute care nu te asteapta. Zi mersi ca ti-a zis din prima ca nu esti genul lui. Preferai sa joace jocuri cu tine, sa se prefaca si sa iti piarda timpul? Eu prefer persoanele care zic din prima. Se vede din prima daca este o conexiune sau nu.

| SoareDaniel a răspuns:

Saracutza de tine mai ca vars o lacrima, e bine asa-i, sa simti si tu ce simt unii baieti care nu au noroc nici ei la fete happy

| SERIALS a răspuns:

Si unii baieti imi scriau ca nu sunt tipul lor, in schimb altora le plac. Aici depinde daca persoana aia te place sau nu. E ceva ok. De exemplu daca ti s-ar pune pe masa 10 poze cu baieti diversi logic ca nu toti iti vor placea, asa suntem noi, nu putem sa placem pe toti sau toti sa ne placa. Continua sa cauti pe altcineva.

| SERIALS a răspuns (pentru Lucian4):

Eu de exemplu sunt gay si logic ca nu toti gay-ii imi plac. Deci nu poti spune 100% ca tipul e gay, deoarece exista chestia aia de gust, daca esti heterosexual nu iti plac toate fetele, la fel si la gay, si bisexuali.

| SERIALS a răspuns (pentru RAY):

La fel si la gay, multi fug de responsabilitate si nu vor relatii. Multi cauta baieti ca sa se joace cu ei si pe urma pa. Plus ca nu reusesc sa cunoasca bine persoana. Eu tot am in curand 26 ani dar nu am avut o relatie de lunga durata. Dar am incercat sa nu sufar si sa ma folosesc de expresia Carpe Diem, sa traiesc momentul, daca sex e sex si mai bine sa nu-mi fac sperante false si sa imi fac filme. Trebuie sa ma bucur de viata si de acele momente intime pe care le am, candva voi intalni acel om care ma va face fericit nu numai in pat, dar si in alte chestii.

| SERIALS a răspuns (pentru Mario1994):

Mie in schimb imi plac unii gay daddys mai maturi, aia atletici si sexosi, arata foarte faini si gandesc altfel, ma simt fain in pat cu ei.