| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna nu de mult cam de 3 saptamanai am fost operata la subrat, am avut un furuncul foarte mare. De cand mi-am luat jos pansamentul adica alaltaieri mi-a ramas urme adica lipiciul ala de pe leucoplast si arata foarte urat, cu ce as putea sa il dau jos? Am incercat cu spirt si cu acetona dar degeaba ca nu merge. Cu ce as putea sa sterg acele urme?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Spalandu-te si folosind diferite deodorante sau spray-uri, acele urme, cu timpul, vor disparea.

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Mergi la un docotr sau incearca cu apa oxigenata

| Moraru_Robert_Marian_1998 a răspuns:

Incearca cu scuipat.are niste prop de curatare specials daca nu cu cola

| PasareaCantatoare123 a răspuns:

Spala-te cu apa si incearca sa freci cu un burete. Daca nu merge vb cu doctorul