| euAdelina a întrebat:

Buna!
Nu sunt foarte plinuta dar totusi am picioarele si fundul prea mari, aici "se pune" mai mult la mine, ce tip de exercitii sa fac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce te-ar deranja ca ai fundul mare? laughing Fa-i genoflexiuni multe, iti tonifiaza si fundul si picioarele.

Bula
| Bula a răspuns:

Inotul iti formeaza cel mai bine fesele si picioarele, dar si restul corpului.

| CuriousStuff a răspuns:

Sa te bucuri ca te-a inzestrat mama natura cu asemenea daruri si ca te-ai nascut exact in perioada in care toate fetele vor fund cat mai mare.

Si cand vine vorba de exercitii pentru fund, sunt tone de clipuri pe Youtube cu exercitii pentru fund si picioare pe care le poti face acasa, sau daca vrei sa mergi la sala, un instructor de acolo o sa-ti poata da niste sfaturi si sa te invete niste exercitii mai bune decat am putea noi sa te invatam aici.

| Tudor_Florentina_2001 a răspuns:

Genuflexiunile sunt foarte bune pentru aceste zone.