| maraser a întrebat:

HEI!
Am si eu o intrebare pentru voi: daca sunt mai slabuta si nu prea am forme cum pot face ca sa imi maresc fundul, iar picioarele mele sa nu mai fie asa subtiri?
Vreau niste exercitii pentru acasa, de sala nu am timp, lucrez mai mereu si cum pot face sa nu ma las de ele? Daca le voi face ma vor ajuta sa ma mai ingras, ca la mine toata grasimea se pune pe burta...
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Genuflexiuni și fandări în primul rând, cu greutăți după o perioadă. Și alte exerciții găsești pe Youtube, trebuie doar să cauți.

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru ingrasare generala: mancare normala.
Pentru fund si picioare: 50-100 genoflexiuni fiecare zi.
Daca mancarea se pune pe burta, atunci poti face si exercitii de abdomen: aplecari cu atingerea podelei si intindire cu mainile sus, tot cate 50-100 zilnic.

| RAY a răspuns:

In principiu grasimea la fete se depune pe fund, coapse, acum depinde de genetica

| GouDidodino a răspuns:

În general nu prea ai cum

Răspuns utilizator avertizat
| Arahide40 a răspuns:

Te duci la sala. altfel nu poti(cum adica nu ai timp? o ora, maxim 2 pe zi.). Daca vrei sa iti maresti fundul si picioarele trebuie sa faci exercitii si sa mananci, o sa pui si ceva grasime pe tine, intr-adevar dar o poti arde usor, intai pune muschi.