| FlorinaRuby a întrebat:

nuantatorul functioneaza pe parul brunet inchis fara decolorare?
FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Da, te inteleg happy si eu imi intind parul, si mi-l usuc, si inca ma is vopsesc. big grin Oricum mai bine lasi placa un timp, si te vopsesti big grin daca tot vrei asta. Sau na cum vrei tu :* dar sa stii ca nuantuatorul nu o sa te tina mult, si in plus tot o sa-ti strici parul. Ca pana la urma e ca o vopsea care nu tine si mai dai si banii pe ea degeaba. happy

5 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu functioneaza fara decolorare, maicamea e coafeza si cand m-a vopsit am vrut sa ma fac blonda, am pus si pudra dinaia si tot n-o iesit,si eu inca sunt satena, adica eram. Acum sunt roscata big grin oricum daca chiar vrei sa te vopsesti, iti dau un sfat. Vopseste cu vopsea, nu nuantator, o sa ai sanse sa iti iasa naspa culoarea. Acuma cum vrei. pana la urma amandoua iti afecteaza parul happy bafta :*

| FlorinaRuby explică (pentru Alexutza25):

Multumesc,faza e ca nu vreau cu nici un chip sa folosesc decolorant, si asa imi usuc parul cu uscatorul, folosesc placa... daca mai folosesc si decolorant raman cheala.si speram ca exista ceva cu care pot sa-mi vopsesc parul fara decolorare, oricesad

| Alexutza25 a răspuns (pentru FlorinaRuby):

Da, te inteleg happy si eu imi intind parul, si mi-l usuc, si inca ma is vopsesc. big grin Oricum mai bine lasi placa un timp, si te vopsesti big grin daca tot vrei asta. Sau na cum vrei tu :* dar sa stii ca nuantuatorul nu o sa te tina mult, si in plus tot o sa-ti strici parul. Ca pana la urma e ca o vopsea care nu tine si mai dai si banii pe ea degeaba. happy

| floripufi a răspuns:

Buna FlorinaRuby! Da functioneaza si eu am parul brunet inchis si nu mi s-a decolorat.Succes!

| FlorinaRuby explică (pentru floripufi):

Prin fara decolorare ma refeream daca se prinde nuantatorul fara sa imi decolorez parul inainte.adica fara pudra sau chestii de genubig grin

| floripufi a răspuns (pentru FlorinaRuby):

Bine dar uita-te si la celelalte raspunsuri. Poate am vre-unul castigator.big grin