| FlorinaRuby a întrebat:

Bunahappy Nuantatorul afecteaza parul? Functioneaza pe parul brunet inchis?
FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| floripufi a răspuns:

Nu afecteaza parul absolut deloc.Si da functioneaza pe orice culoare a parului.Stiu aceste chesti de la matusa mea.Este experta in lucruri din astea.

6 răspunsuri:
| calutuuuu a răspuns:

Nuantatorul nu afecteaza deloc parul, din contra, eu mi-am facut parul cu nuantator in vara, si trebuie sa recunoc, mie mi-a protejat culoarea parului, l-a ajutat sa fie mai sanatos, sincer, chiar arata mai bine decat inainte, nuantatorul iti protejeaza parul si iti da o culoare farte frumoasa, depinde si ce alegi! Bafta!
P.S: nuantatorul se poate aplica pe orice culloare de par.

| FlorinaRuby explică (pentru calutuuuu):

Si cat a durat efectul?:d

| calutuuuu a răspuns (pentru FlorinaRuby):

Pai sincer, mi-am facut parul de doua ori cu nuantator pentru ca am fost la piscina si am intrat de multe ori in apa, asa s-a dus culoarea, dar am de gand sa ma fac si de craciun cu nuantator. La vreo 10 spalari se duce culoareawinking Bafta!

| FlorinaRuby explică (pentru calutuuuu):

Si tu ce culoare ai parul? Ti l-ai decolorat inainte? happy

| calutuuuu a răspuns (pentru FlorinaRuby):

Nu, eu am parul saten deschis si mi-am colorat parul rosu, a iesit foarte frumos!:X Si s-a facut si mama mea cu nuantator, doar ca ea era si vopsita blondalaughing Si tot i-a iesit frumos!
P.S; nu, nu mi l-am decolorat inaintewinking
Pwp!:*wave

| Mandolayn a răspuns:

Nu prea afecteaza...acum depinde de tipul d par...
eu sunt saten inchis.si m.am facut in fiecare vacanta cu nuantator.:d .rosu.mov.rozbig grin doar culorile astea te pot prinde...
am incercat blond.dar nu iese