| cookie13 a întrebat:

o intrebare pentru fete. este o nuanta de blond rozaliu, am vazut-o la mai multe persoane. aveti cumva idee daca este vopsea, fixator sau nuantator, si caror producatori apartine? help. multumesc

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Ia-ti de la farmacie o solutie, se numeste "roz de castelani" sau cam asa ceva. O diluezi in putina apa si aplici pe par.

2 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Buna! Si eu sunt innebunita dupa culoarea aia. In realitate cred ca e vopsea peste care a fost aplicat nuantator diluat (sa nu iasa roz pur). Uite, cam asa e nuanta naturala: http://www.palette.ro/......argintiu/.

| cookie13 explică (pentru blackcat99):

Da pai cam nuanta asta sunt eu momentan, dar as vrea tare mult sa-mi fac rozaliul ala si nu stiu cu ce.

| blackcat99 a răspuns (pentru cookie13):

Ia-ti de la farmacie o solutie, se numeste "roz de castelani" sau cam asa ceva. O diluezi in putina apa si aplici pe par.