| Lolipou a întrebat:

Oare cum sa ne ingrijim tenul cu cosuri fara solutii sau facute acasa? Va rog ajutor chiar am multe cosuri!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Fara solutii nu ai cum sa iti ingrijesti foarte bine tenul. Trebuie sa ai grija sa nu pui mainile murdare pe fata si sa te speli, dar fara sa folosesti ceva special in aceat sens, e imposibil. Tenul trebuie demachiat in fiecare zi, dimineata si seara chiar daca nu ai folosit produse de machiaj. Sunt destule produse pe piata dar recomand neaparat mersul la dermatolog pentru ca doar asa iti poate prescrie ceva pentru problema ta. Nu recomand metode babesti, luate de pe net.

| theaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa mergi intai la un dermatolog