| xiuxiu a întrebat:

oare toate produsele online sunt originale? ma refer la ceasuri, cosmetica, s.a nu numai parfumuri.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Unele da, altele nu! Depinde si de unde cumperi...

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Buna, in mod normal ar tb sa fie, dar tb sa cauti sa cumperi de pe site-uri cunoscute.

| drhotzu a răspuns:

Intrebarea corecta este: pe internet gasesti undeva produse originale?

| danutz9100 a răspuns:

Iti dai seama in functie de pret.

| bogdan1004 a răspuns:

Sunt unele da si unele nu dar daca iti vine curier cere sa ti se deschida coletul sa vezi sa nu fie anpora ai grija multi au luat teapa

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Unele nu sunt originale, ci fakeuri si le vand ca si cum ar fi originale...deci ai grija -.-

| StanAnaMaria a răspuns:

Eu cred ca-s cele mai mari facaturi.De pilda m-am dus intr-un magazin Guess bineinteles ca nu la noi in tara...toate bune si frumoase am vazut o geanta care mi-a atras atentia si un portofel idem le-am luat m-am dus la casa le-am platit si cand ajung acasa si mai uit mai bine la ele ce crezi ca scria pe ele? Made in China! Lucruri originale se gasesc foarte greu, asa ca casca bine ochii cand cumperi ceva!