| cinnamon_1275 a întrebat:

Parul e ondulat, dupa spalare este foarte pufos (http://static.oprah.com/......x411.jpg), abia a doua zi se mai linisteste cat e cat iar firul de par e destul de gros. Mentionez ca se ingrasa destul de repede daca samponul nu curata mai "agresiv".
Ce sampon si balsam e mai potrivit? la radacina e mai gras iar spre varfuri devine uscat... abia reusesc sal stapanesc!

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Ai incercat sampoanele de la Dove? Sunt foarte bune.
Numai bine!happy

| lalalapsfedr a răspuns:

Bună. Aceiaşi problemă am si eu, eu folosesc sampon si balsam antii-frizz (acum sunt aproape toate marcile) eu am Garnier. nu sunt scumpe in jur de 30 lei ambele, si iti mai potolesc parul. Asa eram si eu, când ieseam din baie zici ca eram o oaie nepieptanata laughing. Dar acum sa mai potolit! Funda?