| topsecretname a întrebat:

Fetelor, stiti vreun balsam fara clatire bun, de preferinta sub forma de spray, care nu incarca parul si nu-l face gras? am parul foarte foarte uscat, des si ondulat si e frizzy/pufos/rebel.Ma gandeam sa incerc balsamul gliss satin relax, dar nu stiu cum e.Imi puteti recomanda ceva?big grinMultumesc.

2 răspunsuri:
| iacob_2737 a răspuns:

Tony&guy leave-in.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Incearca "Pantene Pro-v aqua light", care nu necesita clatire.Se poate folosi pe orice tip de par, il face mai puternic si il revitalizeaza.Se foloseste si pe para umed si pe par uscat.Eu il folosesc si este destul de bun sa stii.Dar este spray.