| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana o sa aiba loc majoratul unui prieten!
Ce cadou i-as putea lua? Dati-mi idei.[100 lei buget].

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Un singur obiect de toti banii disponibili! nu multe chestii ieftine, unul si de calitate! nu stiu, dar iti dau cateva indicii din care alegi tu care crezi ca i s-ar potrivi : ceas, ochelari de soare, camasa, cravata, un mouse si un mousepad smecher, ceas de perete, parfum. Baftaaaaa!happy

9 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Poi. haine.sau ceva un tricou personalizat.cu ceva amuzant si niste ciocolat.sau ceva haios...un joc pe PC sau PS2-PS3 orice ce ai vrea tu sau se plange el ca vreau aia sau aia...=)
eu cred ca sunt frumoase cadourile personalizate ai putea sa incerci o perna si + cevawinking gandeste-te la obiecte haioase.sau daca poatra cercel ai putea sa incerci un cercel de firma=)Bafta! la gasirea unui cadou happy

| InLove a răspuns:

Pai,e u cred ca ai putea sa ii iei un ceasa sau un parfum mai scump.de firma! sau daca tie un prieten bun cu care de obicei te distrezi mult : fai un tricou personalizat cu un mesaj distractiv!

| DonAnonymius a răspuns:

Pai cu 100 lei la majorat? Nu prea ai ce lua. dar hai sa zicem.Merge o camasa de matase fina intr-o culoare care crezitu ca ii place.Un parfum. Daca ii place muzica ii poti face un CD cu melodiile lui preferae.In fond, gestul conteaza.Succes!

| deathproof a răspuns:

Cumpara-i ceva util sau ceva ce crezi ca si-ar dori el. Cu 100 de lei ii poti cumpara lucruri destul de faine

| Vulvatron a răspuns:

Fa sex cu el drept cadou... iti cumperi un costum de iepuras sau pisicuta neagra si ii faci cel mai tare cadou happy

| Raton a răspuns:

Un prezervativ

| Ovidiu299 a răspuns:

Daca este fumator ia-i putea lua o PIPĂ. Dar daca vrei ceva mai...comun ar putea fi: un parfun, o camasa, sampanie,...

| SirOvY a răspuns:

Un ponei.

| Myrelitha a răspuns:

Buna.Pai mai intai stii ca la majorate se face pe langa cadoul achizitionat, se mai face si cate o pereshe de papucei de bebelush sau un costum de bebe sau chiar o suzeta. Si pentru adevaratul cadou i-ai putea lua un set de berberit sau nu stiu.nu am idei momentan sad. Scuze.