| Baby_7403 a întrebat:

plz ajutati-ma :d deci. am o uniforma super nasppa laughing pantaloni de stofa bleumaren si camasa alba cu cravata rosie arata groazniksad cum pot sa o accesorizez sau nu stiu am incerkt diverse vestute, curele late pentru camasa vr ceva noulove struck dau fnditzaaa

Răspuns Câştigător
| andalu a răspuns:

Eu una as pune o curea lata la camasuta(acum depinde, pentru asta camasuta ar trebui sa fie ceva mai lunga.)cureaua sa fie stransa pe talie iar cravata putin scurtata in caz ca ajunge pana la curea. Dar cred ca cel mai bine o poti accesoriza prin trasaturile tale, din cate se vede esti super draguta si cred ca asta conteaza mult mai mult decat o uniforma super si o fata naspa.

3 răspunsuri:
| Ionutzsa a răspuns:

Pai pe langa vestute, curele, incearca si ceva lanturi mai traznite, cu tot felul de pandative happy sau in cazul in care tinuta e prea "eleganta" ia-ti niste margele happy. Si sa nu uit happyar mai fi si ceasuri [cat mai mari zic euon the phone!

| Fury a răspuns:

Tiai putea stramta pantalonii astfel incat sati stea cum iti place (mie de ex imi place stilul skinny, dar nu prea exagerat ca nah, e scoala), iar camasa ceva lunga cu o curea in talie sau sub sani...parerea mea

| scumpikkk a răspuns:

Pai daca ai pantaloni bleumaren si camasa alba cu cravata rosie, m-am gandit sa-ti incerci cu o curea mai lata rosie, papucei rosii ceva bratari tot rosii sa se asorteze putin, cercei tot de genu, si parul aranjat in asa fel sa iti poti pune ceva clame tot rosii. Apropo rousul cu alb si bleumaren merge bine doar ca trebuie sa te asortezi putin ca si imbrcamintea, bafta