| Baby_7403 a întrebat:

Hi girlshappy Plz help me. dau fundita :Xdeci am o uniforma oribila la scoala pantaloni bleumaren si camasa alba, si cravata rosie, arata uratsad am incercat sa o accesorizez, am pus diverse vestute... vreau cevav nou >idei:plz

4 răspunsuri:
| TDGMeebu a răspuns:

Pai pantalonii trebuie neaparat aia care ti i'a dat de la scoala? daca nuh ia'ti altii de la magazin. Nu stiu... skinny? Oricum camasa scoate'o pe afara si cravata las'o asa. Eventual ia'ti si o vestuta care sa se asorteze cu pantaloniiwinking sper ca te'am ajutat laughing

| smileforme a răspuns:

Pune in centura groasa in talie.

| ~kostynela~ a răspuns:

Si eu am uniforma la scoala:sacou bleumarin, camasha alba/albastra si cravata grenasad
nu stiu scoate camasha afara happy, pune-ti cravata la gat fara nod sau eventual in loc de cureabig grin
eu asa o portbig grin.succes:aaaa si ink ceva. poarta si tu alti pantaloni.blugi(de exwinking