| oliviaa29 a întrebat:

Buna prieteni! De ceva timp, dupa ce ma spal pe cap,a doua zi,cand se usuca complet,este ondulat. Si nu il suport! Inainte era altfel. Vreau sa fie drept. Nu stiu ce sa fac, va ofer funda! :*

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Si la mine e la fel, mai ales ca l-am tuns scurt acum ceva timp si acum nu trece de umeri. Daca vrei foloseste placa, sau peria si feonul.Sau ca sa iti fie mai usor, e o solutie de la kalos, cam 21 de lei costa, si te dai cu el pe par dupa sau inainte de intinderea parului si timp de o saptamana sta intins.Eu nu am folosit dar am o colega care l-a folosit.

4 răspunsuri:
| Ralucarrie a răspuns:

Usuca-l cu uscatorul si cu periabig grin

| MarioOnette a răspuns:

Dupa cel speli prindel in coada de cal si asteapta sa se usuce doar asa natural poate atunci va fi drept

| loredanadanila a răspuns:

Pai il usuci cu un fehon mai bunicel. Ideea e sa nu dormi cu parul ud. Iar daca nu, poti sa ti-l intinzi cu placa.

| Constantin_Gabriel_1998 a răspuns:

Fa-ti-l cu placa