| realitate a întrebat:

Buna publicu laughing am si eu o intrebare cati dintre voi stiati ca nu se poarta mov la baieti

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Eu una am vazut asta.winking

19 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

@enigmo trebuie neaparat sa te vad in chilotei movvlaughinglaughing

| SweetCandy a răspuns:

Eu nu stiam... da e o prostie dp parerea mea...fiecare poarta ce vrea...happy

| EUSIATIT a răspuns:

Daca tie iti place care e pb? daca facem o analiza; la ce trebuie sa poarte o fata si ce. un baiat //.asa ca pe vremea bunicii. iti sp eu ca pantalonii sunt pentru barbati...parul lung numai femeile,,,,, etc asa ca nu e cazu sa mai vb de ce poarta ei sau ce. ele fiecare ce doreste ...moda e asa cum iti place tie.

| buburuzAndreea a răspuns:

Asta e o prostie, zau. Daca cineva, fie el baiat sau fata, are chef sa-si faca parul roz, sa poarte un lighean pe cap si sa plece pe strada cu plapuma pe el, atunci e liber s-a faca. Numai sa nu i se vada putzica. Atunci intrece limitele bunului simt si nu-i frumos. laughing Ce are movul, ma? E o culoare frumoasa. :o Cumva fetele n-au voie sa poarte albastru? tongue

Shin
| Shin a răspuns:

@realitate, nu te supara pe mine. dar dupa felul cum vorbesti, "realitatea" este ca nu sunt bani in lume ca sa te faca pe tine om... Din pacate caracterul, bunul simt si un IQ peste 90, nu poti cumpara cu bani.
Numai bine, o sa ai nevoie, Shin.

| JackieSue a răspuns:

am vazut barbati care poarta si roz, care-i problema cu mov?laughing

| andreig a răspuns:

Tu poti sa te imbraci si cu mov, tot urat ramai! rolling on the floor

| Ben. a răspuns:

... by realitate.

| just4fun_8801 a răspuns:

Asta unde scrie? poti purta ce vrei tu chiar si costumul adam&eva e la moda pe vremea asta

| hashe86 a răspuns:

Ioi
acu nu mi mai dau tricoul jos, la cat m am chinuit sa l calc!tongue

| realitate explică:

Bai oameni buni mai vb de moda laughingnu mai vb ma de moda serios. buburuzaandrea ma fata uitate mai bine la poza mea sa vezi ca, camasa mea e rozzzz

| realitate explică:

Daca sunteti genu de oameni care va inbracati cu ce o fi bravo voua! dar mai suntem si oameni cu bani care avem mare grija cu ce ne inbracam! si nu mai vb ca haina nul face pe om ca stiti bine ca nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete prostie, daca esti imbracat numai in mov inseamna ca ai set Epic (pentru cei ce au auzit de WoW tongue )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar acum merg sa-mi cumpar chilotei mov. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. Cati dintre voi stiati ca spune o tampenie?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pana unde asta mei laughing
Eu am multi prieteni care sunt dependenti de culoarea mov...
Dar ma rog...

by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce culoare porti.
Daca iti place si iti sta bine ce mai conteaza daca culoarea X nu mai este la moda ( sau cv de genu ).

by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Băieții sunt alergici la mov, cumva?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@JustMeFlory-si eu abia astept sa mi-i vezi. laughing) tongue