| IzziRus a întrebat:

stiati ca anul anul asta se poarta rosul!?

6 răspunsuri:
| Atelocin a răspuns:

Nu stiu cine ti-a spus ca se poarta rosul.
Uite ce culori se poarta anul acesta:
http://tow.ro/......a-in-2012/
Enjoy:)

| IzziRus explică (pentru Atelocin):

Tu crezi internetul care spune atatea idiotenii?! Mai bine crezi Francezii ca ei dau moda ...Live de la televizor!

| Atelocin a răspuns (pentru IzziRus):

Ok.Vad ca vorbesc cu o adevarata experta in materie de modahee hee.
Si pana la urma, daca tot comentezi la raspunsurile noastre, de ce ai mai pus intrebarea?

| alexTT a răspuns:

Vai! Incredibil ce descoperire impresionanta ai facut, presupun ca te-ai documentat foarte mult pana ai ajuns la aceasta concluzie.

| Carmenssyta a răspuns:

Da! Se poarta si albastru, roz, maro, verde, negru, bej, galben si albhappy

| IzziRus explică (pentru Carmenssyta):

Astea-s demodate! Daaaaaaaaaaaaaaa!