| monycutzza a întrebat:

scuzati-ma pentru categorie dar am nevoie de ajutorul vostru.

Sora mea a fost miercuri la un coafor sa-si faca un tratament cu keratina si sa se vopseasca cu nuantator. Era foarte multumita de rezultat si eu la fel, ii statea parul drept, se vedea ca este sanatos. Dar ea nu a mai intrebat-o pe fata de colo ce anume sa foloseasca pentru par, si sambata s-a spalat cu saponul ei obisnuit (head & shoulders). Eee, dupa spalare s-a uscat cu feonul si surpriza. parul a devenit exact ca la inceput, adica cum era el dinaintea tratamentului. Poate voi ati mai incercat acest tratament, ce poate face ea deacum? Un sfat, va rog

1 răspuns:
| AnneHS a răspuns:

Mama a sa vopsit acum 2 ani cu nuantator si eu mi-am facut 4-5 suvite si am patit la fel ca sora ta, nu mai se cunostea nimic. Am incecat o vopsea de la Avon si a fots foarte buna, nu s-a dus.