| Wagner_Jill_1998 a întrebat:

Hei. Am 14 ani si de cativa ani folosesc Head & shoulders si aveam parul foarte rigid si fara stralucire si de 3 saptamani folosesc Gerovital Tratament expert, un sampon nutritiv pentru parul fara stralucire si in primele saptamani era foarte frumos si statea aranjat, dar de o saptamana a inceput sa imi cada foarte mult par si nu stiu ce sa fac... sa continui sa ma spal cu el sau sa revin la head&shoulders? Helpp

Răspuns Câştigător
| betibeti50 a răspuns:

Incearca o masca de par cu vitamina B2 fiola si ulei de ricin, stai o ora cu masca pe par si cu o folie, apoi te clatesti si te speli pe cap. Poti sa adaugi si un galbenus de ou, dar va mirosi a spital, eu am renuntat la ou. Repeti mascao data pe saptamana, dar nu mai mult de trei luni si ai grija la ce mananci, si asta poate favoriza caderea parului. Nnu folosi fixariv in exces sau placa de par.

1 răspuns:
| Beatrice_Crina_2001 a răspuns:

Poti sa iti schimbi samponul cand crezi ca nu îți face bine. Încearca șampon de bebelusi de la dalin. E chiar foarte bun pentru par