| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Sunt foarte speriată, deoarece nu stiu ce se intampla cu părul meu! Am facut baie si m-am spălat in cap cu un șampon de la Head and Shoulders 3Action 2 in 1 thick and strong de două ori, până aici toate bune si frumoase. Dar cand mi-am uscat părul cu feonul, am dat cu mana prin par si mi s-a părut mie ca mana trece mai greu prin părul meu, dar nu am băgat de seamă si cand am terminat, am văzut că aveam unghiile și degetele cam negre. Din ce cauza? Nu mi s-a intamplat niciodata asta. E din cauza samponului, părului meu sau a feonului?

Răspuns Câştigător
| Andredrei a răspuns:

Salut! Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji. Posibil sa fi fost reziduri in interiorul feonului sau praf etc. eventual mai fa ti odata baie far sa te usuci. Parul nu se decoloreaza cu siguranta!☺️

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Șamponul asta usucă parul, ceea ce e normal pentru ca un șampon trebuie sa își facă treaba adică sa curețe foarte bine parul chiar dacă se usucă. De asta se folosește balsam la fiecare spălare.
Degetele negreu nu aveau cum sa fie de la șampon. Probabil ca erai murdara pe par și nu ti-ai dat seama sau ai fost vopsita.