| AdelinutzaMikidutz a întrebat:

Buna,se apropie ziua de nastere a unei bune prietene (NU cea mai buna prietena) si nu stiu ce sa-i iau.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Malinutza99 a răspuns:

Un parfum, o bluza, o esarfa, o carte, o ciocolata la cutie, un cd cu muzica, un dvd cu filmul ei preferat, o floare sau ceva bijuterii de argint.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un parfum si un breloc

| Grimmjow69 a răspuns:

Poti sa- icumperi: Caseta bijuterii, un Brelc, Cutie pentru fotografii, niste perechi de cercei, o bratara, un inel, o oglinda de buzunar..nu mai am idei. bafta!

| Garielu a răspuns:

I-ai daca e intelectuiala 2-3 carti si un parfum. Daca este mai jucausa i-ai Niste role si un set de pingpong. Daca este mai Feshan i-ai oja si alte machiante etc