| anonim3658 a întrebat:

Buna seara..As dori sa va intreb cum as putea sa slabesc la picioare?

Răspuns Câştigător
| teomili a răspuns:

Stiu ca poate suna nebunesc, dar pentru mine chiar a functionat. ai nevoie de o pernuta decorativa. Seara inainte de culcare pune-ti perna pe talpi si arunc-o de cateva ori in sus. poti sa o pasezi si de la picioare spre maini. Asa vei slabi la picioare garantat!

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu ai cum decat prin operatie estetica!
Si eu sunt genul mai bulanoasa, nu sunt grasa deloc, pot sa slabesc peste masura, dar picioarele tot grasute le am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand sex, ca nah aici va trece sa puneti intrebari total diferite de categoriebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| july00 a răspuns:

Alearga!

| amuzanta a răspuns:

Cauta pe net de unde sa stim noi laughing

| mikey06982 a răspuns:

Exercitii,cel mai bun remediu...practic baschetul de ceva timp si picioarele sunt destul de ok...nu e obligatoriu bashet, pur si simplu fa exercitii, alearga si etc

| MaPisPaMata a răspuns:

Sall! Fa genoflexiuni frate! Si eu am facut intr-un timp si faceam cate zece pe zi pana cand intr-o zi am vrut sa vad cate pot sa fac, si am facut 350 lejer, daca mai ma chinuiam putin faceam 500.