| Placidepardendreptat a întrebat:

Bună seara.
De mult caut o placă care să îmi îndrepte bine părul meu dificil. Mă poate ajuta cineva, spunându-mi dacă este bună o placă Remington cerami straight 230? Cât rezistă părul după ce îl îndreprtați? Mai folositi și alte produse pentru a sta drept?
Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Orice placă Remington este bună. Spun asta deoarece am una de aproximativ 6 ani și ondulator de la aceeași firmă și încă merg foarte bine ambele.
Părul rezistă și o săptămână. În afară de șampon mai folosesc balsam și ulei de argan.

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| AdorDresurile a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te uiti peste review-urile de pe eMAG, altex, sau chiar pe site-ul lor, dupa cum vad, pare ca este o placa de par chiar buna

| Placidepardendreptat explică (pentru AdorDresurile):

Am făcut deja asta, și eram convinsă pe jumătate. Acum sunt convinsă total și știu ce placă îmi trebuie.