| Placidepardendreptat a întrebat:

Bună seara.
De mult caut o placă care să îmi îndrepte bine părul meu dificil. Mă poate ajuta cineva cu o marcă de placă care îndreaptă și părul dificil?
Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| movi a răspuns:

Am parul ondulat.Imi sta pana ma spal pe cap. Folosesc spray pentru protectie termica.

7 răspunsuri:
| movi a răspuns:

Eu am o placa de la Remington cu placi ceramice ft buna. Indreapta parul si nu mi l a ars.

| Placidepardendreptat explică (pentru movi):

Mulțumesc frumos
Care anume de la Remington?
Lasă un link, te rog

| Placidepardendreptat explică (pentru movi):

Cum ai părul? Creț, ondulat sau drept?
Cât timp îți stă părul drept?
Mai folosești și alte produse?

| Placidepardendreptat explică (pentru movi):

Cum se numește acel spray? Mersi mult. Mai ajutat foarte mult, mi-am luat acea placă și sunt foarte mulțumită de ea, doar că îmi rămâne un miros de ars în păr, după ce mă îndrept. Ție ti s-a întâmplat la fel? Dacă da, ce ai facut?

| movi a răspuns (pentru Placidepardendreptat):

Da si mie imi ramane acel miros. Eu ma dau pe gat cu parfum si prinde si in par si nu mi se pare deranjant. Folosesc spray pentru protectie termica de la Batiste.

| movi a răspuns (pentru Placidepardendreptat):

Am parul ondulat.Imi sta pana ma spal pe cap. Folosesc spray pentru protectie termica.

| Elena199999999999 a răspuns:

Incearca babyliss sunt scumpe dar sunt cele mai bune, eu folosesc babyliss placa cu aburii si sunt foarte multumita, poti incerca si Remington dar o placa buna e peste 500 lei