| Marialy a întrebat:

Buna seara TPU! Ce metode stiti de a-mi aranja parul, adica sa fac bucle? Fara placa si ondulator sau bigudiuri. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Pai dupa ce iti faci baie, aplici in par multa spuma, dupa care stand cu capul in jos usuci parul, o sa ai parul ondulat. Insa daca vrei bucle ca in imaginea de mai jos e imposibil sa le faci fara placa/ ondulator sau bigudiuri.
http://t0.gstatic.com/......tp?/images

2 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Te impletesti seara si il desprinzi dimineata.
daca ai parul lung poti sa iti faci un coc seara in varful capului iar dimineata o sa ai niste onduleuri lejere.
sau poti sa iti mai pui parul pe moate sau bucati de material. il infasori in jurul lor(pe suvite) seara si desprinzi dimineata.

| Bubu1234 a răspuns:

Depinde ce fel de bucle vrei. Eu ti-as recomanda cu placawinking. Succes!