| 562i a întrebat:

Si a comandat cineva recent ceva de oe Fashion Days? Eu mi-am comandat un ceas si acum din ce am citit pe net imi este frica sa nu fie fake sau sa aiba defecte.dar parerile oe care le am citit sunt de prin 2012 si poate s au schimbat lucrurile acum. Daca ati comandat recent ceva va rog sa imi spune ti cum a decurs comanda si daca ati fost multumit de produs..la mine spune ca ar veni pe 14 octombrie dar nu stiu ce sa zic, am auzit ca oiate dura chiar si 2 3 luni pana sa iti vina un produs.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arata-mi ceasul si eu iti zic daca e original sau fals. Trebe sa vad atat ceasul cat si site-ul de unde ai facut comanda ca sa imi dau impresia finala.

Răspuns utilizator avertizat