| 562i a întrebat:

A comandat recent cineva de pe Fashion Days? Eu mi am comandat un ceas dar acum din cate am citit pe net imi este frica sa nu vina defect sau sa fie fake. DAAR eu am citit pareri de prin 2012 si poate s au schimbat pana acum.Voi ati fost mulțumit de produsele comandate? Si stiu ca timpul de livrare piate varia de la cateva saptamani (cat mi au zis si mie ) pana la 2 3 luni.Voi cat ati asteptat?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca pune termeni si conditii jos sant de incredere.

| AlexandraSimion a răspuns:

Este un magazin serios, iar livrarea ajunge în maxim câteva zile. Pentru mai multe informații despre acest magazin poți vizita https://www.cumpar.net/fashiondays-ro/