| FlorinaRuby a întrebat:

si fundalaughing. Cred ca stiti cei 3 pasi catre un ten perfect:CURATARE, TONIFIERE, HIDRATARE. ei bine eu ii fac doar pe primii 2, am 13 ani si nu stiu daca e bine sa folosesc creme pentru hidratare, intrebarile mele sunt urmatoarele:
1.La varsta mea pot folosi crema hidratanta?
2. Daca da, ce imi recomandati(eu am tenul normal)

Multumesc, cum am spus dau funda iar celorlalte raspunsuri dau vot:*

Răspuns Câştigător
| wimpyannya a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa iti dai cu crema la 13 ani... de aceste lucruri trebuie sa se foloseasca cele care deja au riduri mai tarziu iti poate parea rau verisoara mea are 17 ani se a folosit tot asa de la13 ani creme dinacestea si acum are fata foarte sensibila.

4 răspunsuri:
| hgfdsa a răspuns:

1.da, este bine sa foloseti crema hidrantanta.si eu am aproape 14 ani si folosesc de cateva luni.este bine sa iti ingrijesti fata inca de la aceasta varsta, pentru ca mai tarziu sa ai un ten tanar, frumos si luminos.
2.Iti recomand cremele de la gerovital, sunt f bune.:*

| diidii a răspuns:

1.Bineinteles ca poti folosi o crema hidratanta.Nu iti poate afecta cu nimic tenul.
2. Poti folosi produsele din gama Solitions de la Avon. Eu sunt foarte multumita de ele.
Sper ca te-am ajutat:*
funda?

| Ralucutzzza a răspuns:

Cred ca e bine sa iti cureti fata in fiecare seara si dimineata dar nu cred ca e asa de necesar sa folosesti la varsta ta creme hidratante pentru ca nu o sa mai ai ce sa faci cu tenul TAU cand o sa apara cosurile sau unele iritatii...din cand in cand e bine dar nu tot timpul.

| 7Raluca7 a răspuns:

Pai in primul rand de ce sa folosesti creme? Ai riduri, cearcane, cosuri? Ai doar 13 ani o sa te confrunti mai tarziu cu problemele astea acum lasa tenul sa respire! Numai femeile de peste 30 de ani au nevoie de hidratare! o zi buna!