| franka a întrebat:

Spuneti-mi niste metode pentru indreptarea parului fara placa! Help me! Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Cand ai parul umed il usuci cu feonul si te folosesti de o perie sa se aseze cum vrei tu.Nu o sa fie foarte drept(cum iese cu placa) dar va sta asezat bine si va avea ceva volum.happySper ca te'am ajutat>big grin

| Helăăău a răspuns:

Cu feonul` si peria rotativa... de obicei la coafor asa se face happy plus ca nu arde parul...

| yuLikk a răspuns:

Dupa ce faci baie. piepteneti parul cu peria ca sa stea perfect drept. si usucal cu fionul asa. sper ca ti-am fost de ajutor! byee!:*

| zozole_5399 a răspuns:

POI... dupa ce te speli pe cap nu te usuca cu uscatorul si fal drept cu peria lasa-l 15 minute apoi iar fal cu peria si tot asa pana se usuca asa fac si eu doar cand ii uns il intind cu placa

| andreea87 a răspuns:

Buna! O metoda de intins parul fara placa, frecvent adoptata si de saloanele de coafura consta intr-o perie de par rotunda si a unui foehn caruia ii atasezi acel "cap" protector si treci la treaba! De retinut: trebuie sa ai parul umed pentru un efect de lunga durata - pe tot parcursul zilei! Sper ca ti-am fost de folos!

| karla_3547 a răspuns:

Incearca cu o perie electrica. eu am una de la Remington si e buna dar eu dupa ce ma fac cu ea imi indrept parul si cu placatongue