| XsooWhat a întrebat:

Bunahappyspuneti-mi si mie va rog,metode de slabit, rapid..adica ceva de genul slabesti "n" kg in 2 luni sau etc...repede am nevoie, dau funda.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Chestiile de genul " slabesti "n" kg in 2 luni" sunt o cretinitate cu care reusesti sa te imbolnavesti si sa atarne pielea pe tine.

Daca vrei sa slabesti sanatos si chiar sa arati bine ( fara vergeturi si altele ), atunci 2 sau 3 kg / luna trebuie sa slabesi.

Alimentatie + sport evident, fara sport nici macar nu se pune problema.

| BIOO a răspuns:

Slabesti 3/5 kg intr-o luna, depinde de organismul fiecaruia! Daca doresti metoda, planul de slabit intr-un mod sanatos, astept add la lazarescu_constantin (id messenger), deoarece timpul nu-mi permite sa intru zilnic pe acest site pentru a dezbate situatia! O zi buna si sanatate!

Răspuns utilizator avertizat