| anonim_4396 a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie va rog un parfum barbatesc care inebuneste fetele pe loc, ceva fresh sau nu stiu?
Ceva care te duce cu gandu la multe, ceva mai special!

Va multumesc de ajutor!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe unul cu feromoni!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa precizez ca vreau unu puternic, cat mai intepator care sa tina toata ziua, nu ciurucuri de la piata!

| AwaZoh98 a răspuns:

Incearca parfumul care te reprezinta!winking

"un parfum barbatesc care inebuneste fetele pe loc"
Depinde de gustul fiecarei fete. unele prefera ceva dulce, altele ceva fresh...

| Anca2999 a răspuns:

Incearca Joop Homme sau Bvlgari AQVA Pour Homme, eu una mor cand simt parfumul asta la un baiat/barbat laughing