| DimLight a întrebat:

Salut, ce deodorant (nu antiperspirant care lasa urme albe) folositi si e foarte bun?!
Si/Sau ce parfum?!

astept niste raspunsuri de la barbati adevarati care stiu cum sa isi pastreze o tinuta ingirijita si unica.

spuneti in special de cele cu un miros fresh/ special barbatesc; dau funda si vot, merci.

4 răspunsuri:
| r3ally a răspuns:

Deodorant folosesc de la Dove si ca parfum Acqua di Gio! happy

| Кристина21 a răspuns:

Sunt o barbata nu un barbatlaughing
Fratele meu foloeste ca deodorant Adidas.E ff bunblushing tinand cont ca eu i l-am recomandatlaughing
Parfumuritongueaco rabanne 1 milion sau balck xs:*

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Pentru fete :un far-away iar de barbati poti cauta la avon un reim-low

| Andrei_Nelu_1996 a răspuns:

Pai e un deodorant de la nivea foarte bun (http://www.google.ro/......tp?/imgres