| anonim_4396 a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie va rog un parfum barbatesc care inebuneste fetele pe loc, ceva fresh sau... nu stiu?

Ceva care te duce cu gandu la multe... ceva mai special!

Va multumesc de ajutor!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Numai copiii fara minte si care au si alte probleme, pot gandi ca poti cuceri asa o fata.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Bine ca esti u destept/a daca vrei sa stiu nu tin neaparat pentru asta da ceva care sa te lasa gata la fel de aproape ca ce ziceam mai sus.
Da uni ca tine inteleg altceva, oricum nu i-mi pasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc parfumul "Angel A Men" de la Thierry Mugler...parfumul este foarte bun, are un miros foarte placut(cel putin asta e parerea mea despre el, e foarte bun)...
Daca vrei sa il comanzi intra aici http://www.parfumu.ro/thierry-mugler-a-men-100ml-apa-de-toaleta/1712.htm
Sper ca te-am ajutat!

| oanaaa16 a răspuns:

Http://www.aoro.ro/......u-barbati/
Este... :x Innebunitor :X..Si tuturor femeilor cred ca le.ar placea.:)

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

One Million de la Paco Rabanne

| JeLove a răspuns:

Eu folosesc One Million si mi-au zis multe fete ca miroase SOOOPER.