| Aceeasieu a întrebat:

spuneti-mi va rog ce as putea sa ii cumpar unui baiat de ziua lui thinking fundita! :*

Răspuns Câştigător
| crysmaria a răspuns:

Paibatting eyelashes...
un ceas ar fi foarte frumos:*
ti`o spun din propria experientatongue
si eu i-am cumparat pr meu un cea si i-a placuttongue
sau iarasi ii poti cumpara un tricou.
sau ar fi ideal sa ii cumperi un parfumsmug
batting eyelashes

sper sa iti fie de ajutor:*

Funditasmug:X?

7 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Buna!
Ai putea sai iei :
1.Un ceas
2.Un tricou personalizat cu numele lui
3. Portofel personalizat
4.Tricou Alb - Personalizare ( imprimare ) cu IMAGINE si/sau TEXT
5.Mouse Pad
6.O minge de fotbal
7.Un parfum
8.Set pentru intretinerea pantofilor
9.Set de golf cu 2 mingi in husa
10.Joc d'arts - tras la tinta
11.Periuta de dinti electrica
12.Binoclu in toc de voiaj. 8 x 21
13.Set pix metalic si pix roller
14.Mapa A4
15.Geanta moderna
16.Rucsac sport
17.Geanta-racitor picnic
18.Carti de jocuri de noroc, poker...
19.Set accesorii calculator
20.Halat baie
Pa, pa wave { funda puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes }?

| Дηdu a răspuns:

Pai un ceas,.un tricou, un joc, sunt multe!

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Poti sa ii iei un tricou si sigur ii va placea sau un ceas de asta de care se poartahappy...la tricou poti sa incerci unul cum se poarta acum de desene gen ochelari de soare sau tenesi.sau ce gasestihappysucces! fundita?:winking

| Bria_3344 a răspuns:

Daca te hotarasti sa ii iei un tricou, iti recomand tricourile de firma Calvin Klein si Diesel http://www.stylicious.ro/......ttp?/cauta

| maryloveeleny a răspuns:

Un ceas de aur sau ceva cu autugraf

| gabycryst a răspuns:

O sticla de wiskey! ar fi incantat, eu am fost foarte incantatlaughing)))

| adinutza_3157 a răspuns:

Pai aici depinde de stilul lui... ai putea sa ii cumperi un ceas daca poarta, ochelari etc. daca ii stii gusturile ai putea sa ii cumperi un tricou sau pur si simplu fai tu ceva personalizatwinking va aprecia gestul