| AlleAlllexandra a întrebat:

As vrea sa-i cumpar un cadou unui baiat, a fost ziua lui. Are 15 ani, ce i-as putea lua?

5 răspunsuri:
| foreveryou a răspuns:

Un tricou de aici --->http://letrico.ro/ daca nu stii ce tricou cheama sau intreaba si tu un prieten mai apropiat de-al
lui :)

| AlleAlllexandra explică (pentru foreveryou):

Ma gandeam la ceva mai serios. De exemplu el ar vrea o place de intins parul..Chestii deastea..Intelegi?

| andru10best a răspuns (pentru AlleAlllexandra):

Placa de intins parul? Are parul cret si lung?

| foreveryou a răspuns (pentru AlleAlllexandra):

Wtf, un tricou / haina E PENTRU TOATE VARSTELE si acolo e o categorie pentru oamnei seriosiwinking, sau i-ai un tricou cu trupa favorita/ un parfum...

| AlleAlllexandra explică (pentru andru10best):

Nu il are lung sau cret. Isi face bretonul cu ea.