| SERIOUX a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ce sa-i cumpar de ziua ei. Va rog ajutati-ma Spuneti-mi ce i-as putea cumpara. happy.( eu am 15 ani si ea face 13 ani)

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai avand in vedere ca nu are o varsta foarte mare(nu ca as fi eu mult mai mare laughing ) ai putea sa ii iei o jucarie de plus mareee,sau daca o cunosti bine,ii poti lua un parfum pe gustul ei. daca ai suficienti bani, poti sa ii iei bratara sau cercei sau chiar un lantisor, dar nu iti sugerez inel ca cine stie ce crede dupa aceea laughing.la multi ani pentru ea si succes!

| Bianca1001Bia a răspuns:

Ar fi dragut o esarfa cu niste cercei, bretari...sau ar fi frumos o poza intr-o rama frumoasa cu voi 2winking poti sa ii iei o jucarie sau precum am spus o esarfa te descurci:* bafta

| XanderLightBow a răspuns:

Un sutien sau o perehe de bikini si o esarfa draguta + un tricou decoltat