| Ema22 a întrebat:

Stie cineva care e cel mai bun salon de coafura din Braila? Vreau sa ma vopsesc si in ziua de azi nu poti avea incredere in locurile in care nu ai mai fost, ca nu o sa iti arda parul sau daca folosesc produse bune sau nu...
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca e Femina, pe Mihai Eminescu, aproape de Golesti.
Dar, da stii ca, in general, cam orice vopsea arde parul mai devreme sau mai tarziu.

1 răspuns:
| razvanel112 a răspuns:

Incearca sa te vopsesti cu Oro Therapy. Nu iti arde parul deoarece are si tratament in ea. Du-te la salon si cere aceasta vopsea. Daca nu o poti comanda online si mergi cu ea direct la salon. Asteptam sa ne zici unde ai fost si care au fost rezultatele.