| MdoYy a întrebat:

Stie cineva cum scot albastru de metil din par? Sunt blonda si am incercat sa imi fac niste suvite care au iesit dezastruos. M-am spalat pe cat de cateva ori insa nu se cunoaste nicio diferenta.

Răspuns Câştigător
| ralucutza12345 a răspuns:

Pai stiu ca si o prietena isi facea tot cu albastru de metil. si in doua saptamani maxim nu mai ramanea nici o urma happy (in doua saptamani se spala de minim 5 ori)

3 răspunsuri:
| ralucutza12345 a răspuns:

Mai spala-te, cu siguranta o sa se duca.

| MdoYy explică (pentru ralucutza12345):

De asta nu ma indoiesc dar vreau ceva rapid pentru ca arata oribil.

| ralucutza12345 a răspuns (pentru MdoYy):

Pai stiu ca si o prietena isi facea tot cu albastru de metil. si in doua saptamani maxim nu mai ramanea nici o urma happy (in doua saptamani se spala de minim 5 ori)

| MdoYy explică:

Nu ma indoiesc.dar as vrea ceva mai rapid daca se poate...imediat incepe scoala si nu vreau sa arat ca o vrajitoare.